Prawo Przyciągania SekretuPojęcie "prawo przyciągania" pochodzi sprzed bardzo dawna kiedy autor i wydawca Atkinson opublikowali nową książkę o przemyśleniach myśli: wir wzorcowy lub prawo przyciągania w świecie myśli. Cechował się również odwagą, aby używać określonej wibracji (straszne słowo dla jakiegoś innego autora, aby móc z niego korzystać lub zrozumieć). Jego twórczość wprowadziła pojęcia myśli, energii, wibracji i manifestacji w bardzo dokładny i szczegółowy sposób. Był też pierwszym, który wyjaśnił znaczenie i moc miłości do manifestowania pragnień (czasami w dość humorystyczny sposób).

Szczególnie jeśli chcesz uniknąć konfliktów, na przykład jeśli masz zamiar kochać kogoś w związku i masz przekonanie, że ufanie innym jest niebezpieczne, stworzysz konflikt z prawem przyciągania. Innym przykładem byłoby osiągnięcie własnej działalności mieszanej z obawą, że nie ma wystarczająco dużo czasu, na stworzenie czegoś fajnego, w skutek czego uruchamiasz opór i unikanie wzorów sekretu i prawa przyciągania.

Dziękujemy za wszystkie narzędzia prawa przyciągania i sekretu. Nazywam je narzędziami, ponieważ wymagają od kogoś kto ich używa, aby je obsługiwali, aby mieć jakąkolwiek wartość. Wiedza bez zastosowania nie ma prawie żadnej wartości. Pokonałem 30-letni niepokój jako bezpośredni skutek przekonania, że ​​mogę, i podejmując niezbędne kroki, aby żyć w zgodzie z prawem przyciągania. Dowiedziałem się, że aby osiągnąć wszystko, w co wierzę, muszę żyć w tym samym stanie umysłu w każdym miejscu mojego życia, co jest łatwiejsze w niektórych obszarach, a jeszcze trudniejsze w innych. Najważniejszą zaletą mojego doświadczenia życiowego było to, że jeśli zacznę od końca, zakocham się w tym, co chcę osiągnąć, uważam, że już to mam i podejmowane działania zawsze odnoszą sukces.

Zanim będziesz w stanie utrzymać oczekiwanie, że to czy coś lepszego jest już zrobione, ważne jest, aby myśl o tym była czysta, pozytywna, przepełniona wiarą, pragnieniem i pożądaniem. Oznacza to zwolnienie ograniczające przekonania lub myśli, które mogłyby utrudnić postęp. Sekret  jest niewiarygodnie potężny i odpowiada za Twoje oczekiwania. Poświęć trochę czasu na wiosenną czystość i nieustannie pracuj nad swoim myśleniem, abyś mógł łatwo przyciągać i manifestować swoje pragnienia i żyć zgodnie z Twoimi życzeniami.

Ponieważ manifestowanie tego, co chcesz, sprowadza się do silnej wiary i palącego pragnienia. Twoja wiara w to, co chcesz, musi wynosić się nad wyżyny. Twoje pragnienie, co chcesz, musi wynosić więcej niż 10 punktów na 10 możliwych. Po połączeniu tych dwóch cech ze sobą, będziesz w stanie przyciągnąć wszystko co chcesz. To jest formuła, którą wykorzystałem do manifestowania wielu z tych celów, które sobie wyznaczyłem.

Komentarze