Sekret - 3 kroki, aby prawo przyciągania działało dla CiebieTen, którego kochasz, jest dla Ciebie najważniejszą osobą i nie ma powodu, dla którego musisz zrezygnować z tej miłości. Z prawem przyciągania tworzysz każdy aspekt Twojej rzeczywistości ... włączając w to przyciąganie konkretnej osoby, uzdrawianie relacji. A kiedy wydaje się nam, że nic nie jest już możliwe i nie będzie takie jak kiedyś, ktoś za kim najbardziej tęsknimy wróci z powrotem do naszego życia.

Aby zacząć korzystać z tej nowej świadomości na naszą korzyść, będzie to wymagało pozytywnego nastawienia. Większość osób poświęca więcej czasu na myślenie o rzeczach, których nie chcą. Wyeliminowanie negatywnych słów z naszych wzorców myślenia i słownictwa wymagać będzie świadomego wysiłku. Słowa takie jak nie mogę/nie umiem/nie potrafię, negują pozytywne uczucia towarzyszące. Na przykład myślenie, że nie chcę utknąć w ruchu "jest myślą pełną negatywnych konotacji. Wrodzonym uczuciem jest obawa i obawa przed konsekwencją. Słowa nie "nie mają wpływu na całkowitą częstotliwość lub wibracje, które emituje ta myśl. Prawo przyciągania oraz sekret interpretuje tę myśl tak, jak chcę utknąć w ruchu ".

Dobrą wiadomością jest to, że ten wewnętrzny błysk jest łatwy do poprawienia, chociaż wymaga trwałości i regularnego wykonywania czynności mentalnych. To nie jest trudne, chociaż jak każdy inny zwyczaj zmiany ćwiczeń poczuje się początkowo niewygodnie. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że nie musimy opóźniać głównych praktyk z zakresu prawa, ponieważ możemy je ćwiczy ć wszystkie razem.

Komentarze